Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Haber ve Duyuru Detay

12 Kasım 2021

Toroslar EDAŞ Osmaniye’yi Bakım ve Yatırımlarıyla Aydınlattı

Sektöre öncü teknolojileri ve insan odaklı çalışma anlayışıyla hareket eden Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2021 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini hız kesmeden sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde başarılı çalışmalara imza attı.

Toroslar EDAŞ, Osmaniye’de hizmet verdiği 2.757 trafo ve 8.997 kilometre uzunluğunda hatta sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Osmaniye için Kadirli, Merkez, Düziçi, Toprakkale, Sumbas, Hasanbeyli ve Bahçe ilçelerinde 6.449 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren Toroslar EDAŞ ekipleri, bölgede 1 pano ile 42 trafo ve 49 dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 454 Km’lik hattın bakımı tamamlandı.

Toroslar EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Osmaniye’de hizmet verdiği 251 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 142 kilometrelik yeni yer altı hattı tesis eden Toroslar EDAŞ ekipleri, kentte 1440 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıca yeni 45 elektrik panosu ve 26 trafo merkezi montajı da tamamlandı.

Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile Toroslar EDAŞ 2021 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri başarıyla gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan Toroslar EDAŞ, www.toroslaredas.com.tr, Toroslar 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Toroslar EDAŞ’ın Osmaniye’de bakım ve yatırım çalışmaları hız kesmeden sürecek.

Yükleniyor

yükleniyor