Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Toroslar EDAŞ Hakkında

Kariyer

Yeni Neslin Sabancı’sı Kültürü

Sabancı Holding’in Yeni Neslin Sabancı’sı olarak adlandırdığı yeni stratejik yol haritası, dünyanın içerisinde bulunduğu hızlı değişim koşullarını vurgulamakta ve her geçen gün “yeni” kavramının değiştiği dünya koşullarına Sabancı Topluluğu olarak en hızlı ve iyi şekilde adapte olma hedefini içermektedir.

Sabancı Topluluğu şirketlerinde performans kültürünün güçlendirilmesi, yüksek performans kültürü, çalışma ve operasyonel mükemmeliyet kaslarını daha da çok kullanabilme amaçlarını ifade etmektedir.

Yeni Neslin Sabancı’sı vizyonu çerçevesinde tanımlanan kültür tanımı ve tüm Sabancı çalışanlarından beklenen olmazsa olmaz davranışları ifade eden değerler aşağıda açıklanmaktadır:

“Yeni Neslin Sabancı”sı Kültürü:

  • Müşterilerin ve tüm paydaşların, ihtiyaç ve beklentilerini odağına koyan,
  • Farklı görüşlere değer veren ve kararlara geniş çaplı katılımı önemseyen,
  • Yenilikçiliğin öncüsü olan,
  • Hata yapmaktan korkmayan, bunu bir gelişim fırsatı olarak görüp, öğrenen,
  • Uzun vadeli ve sürdürülebilir değer yaratmaya odaklanan

bir kültürdür.

TOROSLAR EDAŞ olarak biz de Yeni Neslin Sabancı’sı Kültürünü benimsiyor ve tüm iş süreçlerimizde odağımıza alıyoruz.

Yeni Neslin Sabancı’sı Değerleri

Samimiyet

Tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizin merkezine sevgi, saygı ve güveni koyar, olduğumuz gibi görünür göründüğümüz gibi oluruz.

Tutku

Yaptığımız her işte coşku, heyecan ve azimle gönülden inanarak yaklaşırız; tüm çevremizi enerjimizle harekete geçiririz.

Cesaret

Fikirlerimizi özgürce dile getirir, risk alır ve hata yapmaktan korkmayız. İnisiyatif kullanarak sorumluluk alır, aksiyona geçeriz.

Sürekli Gelişim

Yenilikten heycan duyan merakla, kendimizi ve yaptığımız işi sorgulaarız. Hep daha iyi olmak için, geçmiş deneyimlerimizden öğrenir, gelecek vizyonumuz ile gelişir, değişimin öncüsü oluruz.

Katılım

İlgili tüm paydaşlarımızın katılımını sağlayacak ortamları yaratır, teşvik eder, farklı fikirlere değer verir, çoklu işbirlikleri ile en yüksek faydayı sağlarız.

Yükleniyor

yükleniyor