Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Hizmetlerimiz

Akıllı Şebekeler ve Ar-Ge

Enerjisa Hızlandırma Programı

Enerji Endüstrisinin Geleceğini Beraber Şekillendirelim!

İvme Hızlandırma Programı'yla enerji endüstrisinin geleceğini beraber şekillendiriyoruz! Girişiminizle başvurunuzu tamamlayın, Enerjisa Dağıtım Şirketleri ve Viveka uzmanları ile işletmenizi ölçeklendirmeye başlayın!

Program Hakkında

Enerjisa Dağıtım Şirketleri tarafından düzenlenen, Viveka tarafında yürütülen “Enerjisa Hızlandırma Programı” Enerji endüstrisinde etki yaratan girişimleri desteklemeyi hedefleyen bir hızlandırma programıdır.

Girişimcilerin Enerjisa Dağıtım Şirketleri ile buluştuğu bu programda, güncel problemlerle birlikte geleceğin fırsatlarını ele alarak;

  • Enerji sektöründeki kurumların çözmek istedikleri mevcut problemlere çözümler üretmek ve sunmak.
  • Üretilecek hızlı çözümlerle değişim ve kriz zamanlarına dahil kolay adapte olabilecek, ölçeklenebilecek gelecek nesil girişimlerin oluşmasına ve büyümesine katkıda bulunmak amaçlanmaktadır.

İvme Hızlandırma Programı Odak Alanları

Akıllı Sistemler ve IoT, Dijitalleşme ve Yapay Zeka, İş Sağlığı ve Güvenliği odak alanlarında yer alan girişimleri programımıza bekliyoruz. Odak alanları ile ilgili daha detaylı bilgiler için düzenleyeceğimiz meet-up'ları kaçırmayın!

Program kimlere yöneliktir?

Program enerji depolama, enerji verimliliği, enerji dağıtımı, mikro şebekeler, enerji güvenliği ve siber güvenlik üzerine çalışan, iş fikirleri veya teknolojileriyle bu kurumların odak alanlarına çözümler üreten teknoloji girişimlerine ve ekiplerine yöneliktir.

Program Planı

Başvuru Yap

Programla İlgii Sıkça Sorulan Sorular

Programa, odak alanları doğrultusunda kullanılabilir, teknoloji doğrulaması yapılmış veya prototipi olan girişimler başvurabilir.

Başvurular belirlenen çağrı için bulunan çözüm, Enerjisa ile potansiyel iş birliği fırsatı, uygulanabilirlik, takım yetkinliği, pazar büyüklüğü, ölçeklenme ve ticarileşme potansiyeli, rekabet avantajı ve prototipleme gibi kriterler doğrultusunda değerlendirilecektir.

Programa katılan takımların ürünlerinin, potansiyel müşteriler tarafından kullanılabilir duruma getirilmesine, Uygun iş modelleri geliştirmeleri ve MVP'lerin hazırlanması durumunda, katılan ekiplerin satışlarının artırılması ve girişimlerin ölçeklendirilmesine, programı başarıyla tamamlanan girişimler ulusal ve uluslararası yatırım ve partner kurumlara erişme konularında yarar sağlar.

Yükleniyor

yükleniyor