Temizle
kapat
Online İşlemler
Temizle
kapat

Toroslar EDAŞ Hakkında

Ödül Yönetimi

Rota Kariyer Yönetimi Programı

Çalışanlarımıza çeşitlendirilmiş kariyer yolları sunarak farklı alanlarda ilerleyebilme imkanını ROTA Kariyer Yönetimi programımızla sunuyoruz. Program kapsamında çalışanlarımızın kariyer beklentileri ile organizasyonun ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, çalışanlarımıza yönetsel yol ve bireysel katkı sağlayan yol olmak üzere farklı kariyer yolları sunuyoruz.

Böylelikle çalışanlarımız kariyer hedefleri doğrultusunda bireysel katkı sağlayan yolda ilerlerken uzmanlığını derinleştirebiliyorken, yönetsel yolda ekip yönetimi konusunda gelişiyorlar. ROTA ile Enerjisa, çalışanlarına değişen ihtiyaçlar neticesinde kariyer yolları arasında paralel geçiş imkânı da sunuyor.

Tanıma, Takdir ve Ödül Yönetimi

Ödül Yönetimi stratejimiz doğrultusunda adil, şeffaf, esnek ve rekabetçi bir yaklaşımla yüksek performansı, çalışanlarımızın işe katkısını ve yetkinliklerini ödüllendirmeyi amaçlıyoruz.

Enerjisa’nın büyüme stratejisine katkıda bulunan çalışanlarımız ve aileleri için maddi ve sosyal güvence sağlayan, yüksek performansı ve başarıyı ayrıştıran Tanıma, Takdir ve Ödüllendirme Sistemi ve Ücret & Yan Hak uygulamaları ile çalışanlarımızı destekliyoruz.

Şirketimiz, düzenli piyasa analizleriyle rekabetçi ve adil bir ücret politikasının uygulanmasını, ihtiyaç duyulan yeteneklerin organizasyona çekilmesini ve mevcut çalışanların bağlılığını yüksek tutarak olumlu ve rekabetçi çalışma ortamı yaratmayı amaçlamaktadır.

Performans Yönetim Sistemi

Şirketimizin stratejik önceliklerinden biri sürekli öğrenme, çeviklik, tutku, azim ve sorumluluk bilincine dayanan Yüksek Performans Kültürü’dür. Şeffaflığa dayanan, çevik ve esnek, kullanıcı dostu, web ve mobil uygulama üzerinden kullanılabilen performans yönetimi sistemini kapsamdaki tüm çalışanlarımız kullanmaktadır.

Mobil uygulama ile erişim imkanı sağlaması, çalışanların diğer çalışanlar ile hedefini ilişkilendirebilmesi, sürekli açık sistemde hedef ekleme ve revizyon işlemlerinin yıl boyu mümkün olması, hedeflerin açık ve şeffaf olması, yönetici ve çalışan arasında hedefe yönelik diyalog alanlarının bulunması, yıl boyunca anlık ve sürekli yapısal geri bildirime imkan sağlaması, hedeflere bağlı kilometre taşı belirleme özelliği ile birlikte hedef takibi kolaylığı sağlaması sistemin yüksek performans kültürünü destekleyen diğer özelliklerdir.

Yükleniyor

yükleniyor